Торф та торф’яні субстрати

Разом із кращою з компаній добувної галузі Латвії KUDRAS SUBSTRATE - PEAT MOSS, використовуючи сучасні технології та багатолітній досвід у сфері заготівлі, обробітку, та використання у господарствах Європи, готові запропонувати Вашій увазі торф та торф'яні  TM ALONET та TM KUDRAS

Всі п'ять заводів, що беруть участь компанії KUDRAS SUBSTRATE - PEAT MOSS у своєму розпорядженні мають власні торфовища, що робить можливим запропонувати нашим клієнтам широкий асортимент продуктів з торфу.

У нас є як верховий, так і чорний торф будь-якої якості, а також нарізний торф(в брикетах). 

Ще однією перевагою є те, що ми навіть в несприятливідля нашого виробництва роки, наприклад через постійні погані погодні умови можемо забезпечити незважаючи на це, постійні, без перебоїв, поставки продукції.

За бажанням ми пропонуємо наші продукти з торфу в упаковках різних розмірів, починаючи від 5, 10,20, 40, 70 літрових мішків і до 150, 250, 300 літрових так і до великих кип до 4500, 5000, 6000, 6500 літрів. 

 

 

Торф та субстрати для професіоналів

Представляємо Вам торф та торф'яны субстрати для професіоналів під ТМ ALONET та TM KUDRAS. 

Широкий асортимент та якісна продукція фірми виробника забезпечить Вас надійним помічником для досягнення позитивного та бажаного результату у вирощуванні будь-яких рослин у будь-якій кількості.

Норма та кількість продукції сертифіковано відповідно до європейських норм. Ми гарантуємо кількість товару відповідно до номіналу вказаному на упаковці.

Сторінки