Про нас

 

 

Ми - це група однодумців, людей з різних поколінь та звичаїв, різних регіонів, різних за поглядами, прагненнями та соціальним статусом,

що безперервно самовдосконалюються у прагненні до створення комфортних умов праці, проживання та розвитку людей вдома, на Україні.

Ми - це товариства, приватні підприємства, приватні підприємці, фізичні особи, фермерські господарства, та різні сільськогосподарські підприємства обєднались заради створення загальнодоступного сервісу для потреб аграрного ринку України.

Плідна праця, набутий досвід роботи розпочатий ще у 1998 році, надало нам можливість крокуючи в ногу із загальносвітовими тенденціями розвитку агросфери, зосередитись на групі товарів та послуг, що є найактуальнішими та найнеобхіднішими в даний час на ринку України, та запропонувати їх нашим клієнтам.

Також, крім торгівлі, прагнемо надавати широкий спектр послуг, щоб забезпечити комплексні рішення для наших клієнтів, які чітко "Знають чого хочуть" та "Бачать ціль" , використовуючи принцип "Step by step".

Окремою ланкою нашої діяльності є експериментальне, а також промислове, вирощування сільськогосподарської продукції та декоративних рослин. Кожна одиниця часу приділена цьому напрямку, дає змогу впевнено пропагувати ті види рослин, які найбільш пристосовані до внутрішнього споживання в Україні, та на практиці вдосконалювати засоби та методи їх вирощування. Перспективним напрямком в цьому сенсі, сподіваємось, в майбутньому буде вихід на європейський ринок.