Котли на дрова та вугілля

Твердопаливні котли типу UKS, KWM-S та KWS-P. Краіна виробництва Польща.               В и с о к а  К К Д !     Д о  8 6 % !

 

Простота в есплуатації.

Надійний помічних у опаленні дворогосподарств та теплиць а також тепличних комплексів.

Величезний осортимент потужностей від 15kW до понад 1000kW.

Надійність перевірена часом!

Котли використовуються нами та наши ми клієнтами по всій території України вже понад 12 років.

Термін воконання замовлення 3-21 робочих днів.

 

Що треба знати при виборі котлів для системи опалення?
Основою для правильного вибору котла є тепловий баланс об'єкта, складений відповідно до стандарту теплоізоляції будівлі. У таблицях наведено технічні дані, які також можуть служити основою для визначення розміру котла. Ці дані є орієнтовними і вказані для кімнат, висота яких не перевищує 3 м і передбачаються тепловтрати 110 Вт / м2. При виборі котла необхідно враховувати також резервну потужність котла 10-відсотковий по відношенню до фактичних вимог результататам теплового балансу будівлі.

Знаючи це, впевнено можета розрочати вибір котла в залежності від вимог отримання теплової віддача  та процесу обслуговування системи обігріву. 

 

Котел типу UKS (Універсальні сталеві котли)

Ці сталеві котли використовують традиційну ришітку у камері згорання та найбільшою перевагою їх є використання низькосортного палива таких, як відходи деревини, суміші тирси, низькокалорійного попелу та гранульованого вугілля.

Виробляються з одинарною та додатковою камерою згорання. А також з подачею палива збоку або зверху. В залежності від замовлення кіловатність може бути різною так. як і характеристики.

Комплектований повідряною турбіною та блоком управління з термодатчиком. Гарантійний термін есплуатації самого котла 18 місяців.

 

             

 

 Котли типу KWM-S (Cталеві твердопаливні котли з електронним управлінням процесу згорання)

Найбільш затребувані котли на ринку.

Хоч основним видом палива для цих котлів є камяне вугілля, але на практиці сухі дрова з вологістю 25-35% забезпечують дуже гарний результат з точки зору ККД.

Тут Високий ККД до 86%.

Мікропроцесорний контроллер управляє. як роботою вентилятора так і основного цируцляційного насосу.

Один з кращих показників по викидам в атмосферу та забруднення навколишнього простору.

При використанні якісного вугілля підтримує температуру на протязі 8 годит при одноразовому завантаженні палива в топку та при 24 годинному використанні котла в роботі.

Виготовляються дві версії - з вертикальними або з горизонтальними книжками. а також з універсальними дверками(права/ліва) 

В залежності від замовлення кіловатність може бути різною так як і характеристики.

Гарантійний термін есплуатації самого котла 18 місяців.

                                                                                       

 

 Котли типу KWS-P (Cталеві твердопаливні котли з електронним управлінням процесу згорання)

Котел типу KWSP, належить до нового покоління твердопаливних котлів. Автоматизований спосіб подачі палива безпосередньо до решітки у печі, в поєднанні з ретельно підібраною кількості повітря, що подається в певних зонах камери згоряння робить цей пристрій таким, який має високу ефективність нагрівання і низький викид шкідливих речовин в атмосферу, що підтверджується результатами досліджень, проведених в Інституті хімічної переробка вугілля Польщі. На решітку у піч подається рівно стільки палива, скільки необхідно для отримання необхідної кількості тепла для обігріву будівлі. Тверді продукти згоряння, такі, як зола та інші шлаки, автомамично відводяться у камеру з відходами під час автоматичного процесу подачі нового палива. Власне хід процесу згоряння і підтримки температури забезпечує мікропроцесорний контролер.

Сфера застосування котлів KWS-P
Котли KWS-P призначені для нагріву води в системах центрального опалення де температура на виході з котла не перевищує 95 ° С. Вони використовуються в системах центрального опалення та центрального гарячого водопостачання, які діють, як по принципу гравітації, так і за примусового перекачування води. Вони призначені для опалення житлових будинків, як для однієї сім'ї так і для багатоквартирних будинків, громадських будівель, таких як школи, офісів, торгових будинків, виробничих приміщень, і багато іншого. Використання відповідних проектних рішень при визначенні загальної ефективності котла , середня ефективність становила вище 83%.

Переважно такі котли використовують вугілля дрібних фракцій та вугільний попіл, як основне паливо.